Archiwum

Relacja ze szkolenia pt.,, Tworzenie sieci kontaktów oraz możliwości dofinansowania do innowacyjnych działań w sektorze pszczelarstwa” 20.07.2017

Relacja z warsztatów – konsultacji dla grup operacyjnych EPI 05.07.2017

Relacja z konferencji: „Tworzenie systemu wspomagania decyzji w ochronie roślin na obszarze województwa pomorskiego…” 20-21.06.2017

Relacja z warsztatów dla przedstawicieli grup operacyjnych EPI 13.06.2017

Relacja z wyjazdu studyjnego „Promocja innowacji w technice rolniczej i przetwórstwie” 17-18.03.2017

Fotorelacja z Targów BIOFACH – Norymberga 15-17.02.2017

Innowacyjna Wieś – Pomorskie spotkanie z nauką rolniczą 28-29.11.2016

Promocja SIR podczas KJR w Lubaniu 17-18.09.2016

Promocja SIR podczas JTON w Starym Polu 10-11.09.2016

Relacja z wyjazdu studyjnego 19.08.2016

Relacja z targów 18-19.06.2016

Relacja z targów 04-05.06.2016

Relacja z konferencji 25-26.04.2016

Relacja z wystawy 23-24.04.2016

Relacja ze spotkania 23-24.03.2016

Relacja z konferencji 11.03.2016

Relacja z konferencji 16-25 Listopad 2015